Schůzky loděnice 20. a 27. 9. 2023

Ahoj holky,
tuto středu (20. 9.) a i příští středu (27. 9.) máme schůzku v loděnici na Zlíchově. Budeme se soustředit na trénování na závod Napříč Prahou přes 3 jezy, který bude 28. 9. 2021.
Sraz je před schůzkou 20.9. v 16:15 v klubovně, abychom připravili všechen materiál a odvezli jej do loděnice. Na schůzku 27.9. je sraz v 17:00 v loděnici (pro případné zájemce znovu v 16:15 v klubovně). Loděnice je na zastávce Lihovar – jedna stanice autobusem/tramvají ze Smíchovského nádraží.
S sebou mějte kompletní převlečení na vodu (oblečení a !pevné! boty, které se můžou namočit – ne sandály nebo crocsy + plavky/náhradní spodní prádlo).
Konec bude okolo 19:00 v loděnici.
Prosíme všechny, aby se přihlásily se svou účastí na schůzce přes Levitio. Přihlašujte se rovnou prosím i na další schůzky a na závod, tyto informace potřebujeme ideálně tuto středu, abychom věděli, jak sestavit posádky.
Mapu, kde najdete loděnici naleznete zde.