3 jezy – 28. 9. 2021

Sraz je v 8:00 v loděnici. Pokud by s tím byl problém, lze dorazit do klubovny v 7:00, ale je potřeba to předem ohlásit a domluvit se. V opačném případě v klubovně nebude nikdo, kdo by s členkami do loděnice zajel.
Návrat je kolem 15:00 do loděnice.
S sebou je potřeba mít kroj (kdo má), kompletní převlečení na vodu, 50,- na startovné, vlastní hrneček do cíle.
Lodě z cíle povezou všechny oddíly zpět po vodě proti proudu přes zdymadla. Pro náhradníky, kteří nepojedou závod, tedy platí, že se svezou alespoň cestou nahoru. Zpět do loděnice pojedeme všichni – !není možné odcházet ze Štvanice!

Posádky:
Rangers: Nela, Jolča, Viki, Máňa
Skautky 1: Sonja, Emilka, Eliška R., Máří
Skautky 2: Maruška Š., Týnka, Míša L., Anika

Prosíme všechny členky, které by mohly přijít navíc, aby dorazily. V případě náhlého onemocnění někoho z posádky bychom rádi měli náhradníky. A i kdyby se stalo, že náhradník nepojede závod, stále je zde cesta nahoru, která bude přes zdymadla.