Trénink na 3 jezy 25. 9. a 3 jezy 28. 9. 2021

Trénink na 3 jezy – 25. 9. 2021

Vzhledem k malému počtu přihlášených bude sobotní trénink spíše komorní a nedělní odvoláváme.
Sraz bude v sobotu 25. 9. v 10:00 v loděnici na Zlíchově. Tam budeme trénovat i připravovat lodě na samotný závod. Předpokládáme, že akce bude do 15:00.
S sebou je potřeba mít kompletní převlečení na vodu a oběd.

3 jezy – 28. 9. 2021

Sraz je v 8:00 v loděnici. Pokud by s tím byl problém, lze dorazit do klubovny v 7:00, ale je potřeba to předem ohlásit a domluvit se. V opačném případě v klubovně nebude nikdo, kdo by s členkami do loděnice zajel.
Návrat je kolem 15:00 do loděnice.
S sebou je potřeba mít kroj (kdo má), kompletní převlečení na vodu, 50,- na startovné.
Lodě z cíle povezou všechny oddíly zpět po vodě proti proudu přes zdymadla. Pro náhradníky, kteří nepojedou závod, tedy platí, že se svezou alespoň cestou nahoru. Zpět do loděnice pojedeme všichni – !není možné odcházet ze Štvanice!