První schůzka v září

Ahoj holky,
letošní první schůzku budeme mít v areálu klubovny v klasickém čase – ve středu 1. 9. od 17:00 do 19:00. Stejně jako v loňském školním roce musíme dodržovat určitá pravidla a podmínky pro prokázání bezinfekčnosti. Pravidla jsou v zásadě stejná jako před táborem, změny jsou vyznačeny tučně.

Pro schůzku je nutné splnit jednu z následujících podmínek:
– předložit potvrzení o očkování, od jehož ukončení (zpravidla 2. dávka) uběhlo alespoň 14 dnů
– předložit potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (laboratorně potvrzené), přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů
– předložit potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
– předložit potvrzení ze školy o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (pozn.: 7 dnů platí i u antigenu, ale pouze pro spolkovou a volnočasovou činnost)
– předložit estné prohlášení od zákonného zástupce o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (možný vzor čestného prohlášení )
– předložit potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
– absolvuje před zraky vedoucí/ho na začátku setkání před kontaktem s ostatními účastníky schválený antigenní test určený pro laické použití (např. zakoupený v lékárně) , s negativním výsledkem

Těšíme se na vás
Vedení Kaček