Pochod Praha-Prčice (20.5.) a nedělní akce s Želvami (21.5.)

Jako každoročně akci spolupořádáme a budeme pomáhat v cíli pochodu, kde budeme vydávat botičky u stánku až do ukončení akce. Vrátíme se tedy pořadatelským autobusem až pozdě večer.
Sraz: sobota v 6:50 v klubovně (nebo v případě nouze v 6:50 na náměstí Jiřího z Poděbrad před školou).
Návrat: sobota po 22:00 (náměstí Jiřího z Poděbrad) nebo kolem 22:30 do klubovny.
S sebou: dobré obutí, pořadatelské tričko (kdo má z minulých let), svačinu a pití na cestu (oběd a večeře již budou zajištěny na místě), asi 50 Kč kapesné.

V neděli bude akce se členkami oddílu Želv, které se k nám příští rok chystají chodit. Ze soboty na neděli je možné přespat v klubovně.
Sraz: neděle v 9:00 v klubovně, nebo lze přespat po Prčicích ze soboty na neděli.
Návrat: neděle 17:00 v klubovně.
S sebou100 Kč, kompletní převlečení na vodu dle (kalhoty, tričko, mikinu/bundu, plavky/spodní prádlo), boty na vodu (ideální jsou staré tenisky – nesmí to být sandály, holínky, croksky a další otevřené boty s tenkou podrážkou!).