Brigáda v klubovně – 13.-14.5

O víkendu se uskuteční poslední velká brigáda v tomto školním roce. Kromě udržby a úklidu v klubovnách a na pozemku se bude vyměňovat koberec v Rackovně – rodiče jsou tedy vítáni. Přicházet i odcházet je možné kdykoliv děhem dne, ale pro holky, které nemají odpracovaná jeden brigádní den je potřeba si pohlídat, aby to opravdu dalo dohromady jeden den. Přítomným vedoucím, který toto bude hlídat, je Máňa. Kaččí vedení bude přítomno jenom v sobotu, ale přijít pomoct můžete určitě i v neděli.

V klubovně je možné i přespat ze soboty na neděli. Kaččí vedení na přespání nebude přítomno a tato část brigády pod něj nespadá.
Sraz v sobotu i neděli v klubovně v 9:00.
S sebou mějte pracovní oblečení, pití, menší svačinu, oběd je pro brigádníky zajištěn.
Konec bude v sobotu v 18:00 a v neděli do 17:00 v klubovně.