Šicí akce a bazén v sobotu 11.2.

Šicí akce

Akce pro dříve přihlášené – zkusíme si základy šití na stroji a každá si ušije svůj vlastní kousek šatníku.

Začátek: od 8:15 v klubovně, je možné přijít i později během rána (do cca 9:30)
Konec: v 18:00 opět v klubovně
S sebou: Pokud máte, tak šicí stroj, jinak větší svačinu (oběd a odpolední svačina je společná) a pohodlné oblečení do klubovny (+ tlusté ponožky). Také doporučujeme svoje vlastní malé šitíčko (jehla, niť) a špendlíky. Hodit se může i křída a krejčovský metr. Kdo jede do bazénu, vezme si věci do bazénu (viz níže). Účastníci akce jedou do bazénu společně z klubovny. Cena akce je 350 Kč včetně jídla a případného bazénu.

Bazén

Poslední bazén tohoto roku.
S sebou mějte určitě plavky, ručník, mýdlo, igelitku na mokré věci. Co se dále hodí jsou plavecké brýle, plavecká čepice, župan nebo žabky, kdo má, může si vzít i masku, ploutve a šnorchl. Cena je 100 Kč (mějte prosím ideálně přesně), platí se Kaččímu vedení až po bazéně – částka služí i jako vratná záloha na klíček.
Sraz: v 11:50 ve vestibulu bazénu ČZU v Suchdole
Konec: mezi 13:45-15:00 tamtéž