Prahou plnou strašidel 7.1.2023 + Družinové akce 8.1.2023

Prahou plnou strašidel 7. 1. 2023

Jedná se o tradiční závod Prahou plnou strašidel. Soutěží se v tříčlenných hlídkách v oblasti Malé strany a Starého města. Každá hlídka by měla mít alespoň jedny hodinky a jeden mobilní telefon. Pokud máte doma nějaký dobrý plán centra Prahy s rejstříkem ulic, mějte ho sebou, ale hlídka dostane mapku i od nás.
S sebou mějte zápisník na luštění, tužku, teplé oblečení a boty, rukavice, svačinu, 50,- Kč startovné (+ nějaké malé kapesné), hodinky, případně mobil.
Sraz i konec bude v ulici Dušní 19 (start + cíl závodu).
Sraz je v sobotu 7.1. ve 14:30, konec bude v 17:30. Oceníme, když starší holky poté pomohou vedení v cíli (zapisování časů, výsledků a krátký úklid).

Družinové akce 8. 1. 2023

Strigy – Boulder

Sraz: 13:00, Klubovna
Konec: okolo 17:00, Lokalblok (náměstí 14. října 2173/10, 15000 Praha 5 – Smíchov)
S sebou: sportovní oblečení, pití, peníze, příp. lezecké boty, 200 Kč záloha, ze které se odečítá vstup a půjčovné (např. bot).

Gumyše – !Akce se ruší!

Prosím, aby si holky vybraly jinou družinku, ke které se přidají. To nám dejte, prosím, obratem vědět, abychom mohli kormidelnice ostatních družinek o navyšení počtu učástnic informovovat.

Příšmaf – Výstava na Kampě s procházkou a zrcadlovým bludištěm

Sraz: 13:30 u muzea Kampa u soch miminek