Bazén v sobotu 5.11.

První ze série bazénů tohoto školního roku. Účastníci kormidelnického kurzu se řídí pokyny pro kurz.
Sraz bude v 8:50 před bazénem ČZU v Suchdole. Odkaz na mapu zde.
S sebou mějte určitě plavky, ručník, mýdlo, igelitka na mokré věci a čisté volné triko. Co se dále hodí jsou plavecké brýle, plavecká čepice, župan nebo žabky, kdo má, může si vzít i masku, ploutve a šnorchl. Cena je 100 Kč (mějte prosím ideálně přesně).
Konec v cca 11:10 před bazénem ČZU v Suchdole.

Kormidelnický kurz 4. – 6.11.

Kurz pro kormidelníky, rádce, jejich zástupce a další zájemkyně ve věku od 13 let, kteří se chystají v blízké době vést posádky (družiny). Součástí bude sobotní dopolední výcvik v bazénu Suchdol (9-11h).
Sraz je v pátek v 19:00 na stanici metra Kačerov.
S sebou mějte spacák, karimatku, jídlo na pátek večer, lahev s pitím, přezutí do klubovny, kroj, pyžamo, převlečení na výlet, plavky, ručník, hygienu, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, baterku (nejlépe čelovku), nožík, malý batůžek. Cena je 300 Kč.
Návrat (a oficiální rozchod) je v neděli v 17:00 do klubovny 34. střediska Ostříž, Praha 4, Vídeňská 2. Pak je možné jet společně do naší klubovny na Křížku.