Vandr kolem Štěchovic 15.- 16.10.

Ahoj, o víkendu 15. – 16.10. vyrazíme na vandr kolem vodní nádrže Štěchovice. Tato akce bude náročnější, jelikož si veškeré věci celý víkend poneseme na zádech. Prosím, zohledněte to při balení. Taky je potřeba mít v batohu dostatek prostory na společné jídlo. Akce je vhodná spíše pro starší, ale odvážné nováčky rádi uvidíme.

Sraz: v sobotu 8:00 v klubovně
Návrat: v neděli v 17:30 opět v klubovně
S sebou: spacák, karimatku, plachtu/celtu (kdo má), teplé oblečení na ven (na pochod) a do deště (pláštěnka – pončo, hodí se i termoprádlo, tenká čepice, šála a rukavice), dobré turistické boty, skautský šátek, LÁHEV na pití o obsahu 2l, ešus + víčko (na vaření, kdo nemá, půjčí si z klubovny na schůzce), lžíci, hrnek (ideálně plecháček), hygienu, kpz, nůž, něco na sobotní svačinu, lítačku na MHD. Vše sbalené v batohu na zádech.

Kdo má prosím vemte si sebou malý plynový nebo jiný turistický vařič.