NAVIGAMUS MOST 2.- 4.6.2022

Celostátní setkání vodních skautů, které se koná jednou za tři roky. Pro děti je zde připravena spousta aktivit a soutěží, samozřejmě se jezdí i na vodě včetně případného plachtění. Také se projdeme po okolí.
Sraz je ve čtvrtek 2.6. v 15:45 v klubovně – naložíme zbytek věcí a vyrazíme na autobus.
S sebou si zabalte ideálně podle našeho seznamu na víkend (případně si upravte počty dle potřeby) – budete určitě potřebovat karimatku, spacák, kroj (+ krojové kalhoty/sukni) na sebe, plavky (doporučujeme dvoje) , ručník, hygienu, baterku, nožík, ešuš/misku, lžíci hrníček, svačinu na čtvrtek a kapesné cca 100 Kč (na suvenýry z Navigamu). K tomu přibalte běžné oblečení dle seznamu, opalovací krém, pokrývku hlavy a věci na vodu!! – kalhoty, tričko, šusťáky, bundu, vodní boty. Vše sbaleno v jednom velkém batohu (vezeme si vše hromadnou dopravou, je nutné si vše donést do kempu) + malý batůžek na výlety po okolí (prázdný sbalený v krosně).
Návrat v neděli 4.6. v 17:00 do klubovny.