Setkání oddílů Prahy 3 v Čimelicích 22.-24.4.

Tato akce je společná pro všechny skautské oddíly Prahy 3 a je pořádána okresní radou. Součástí je okresní kolo závodu vlčat a světlušek, kterého se jako oddíl neúčastníme, ale zároveň je v tuto dobu připravený program pro skauty a skautky. Kromě závodů zde bude další program pro všechny věkové kategorie, jako např. frisbee, lakros atp.
S sebou: 350,- Kč, spacák, karimatku, kroj, věci na převlečení, plavky, ručník, ešus, lžíci, hrníček, KPZ, zápisník, tužku, uzlovačku, nožík, baterku, tenisák, čajová svíčka, šátek, vlastní lahev s pitím, jídlo na večeři, ideálně malý batůžek. Suroviny na přípravu oběda podle pokynů dále. Dohromady alespoň 1x nabitý telefon s foťákem a vařič. Zároveň je potřeba si připravit suroviny na výrobu sobotního oběda, který je pro skauty a skautky soutěžní, jeho příprava by měla trvat max. hodinu a měl by být pro vás + porce na ochutnání. Toto by bylo ideální dohodnout na schůzce. Na místě již nepůjde koupit suroviny.
Sraz: pátek 22. 4. 2022 v 17:10 na Hlavním nádraží pod tabulemi s odjezdy (vedle Neoluxoru)
Návrat: neděle 24. 4. 2022 v 16:45 na Hlavním nádraží pod tabulemi s odjezdy