Slibový oheň 18. – 20. 3. 2022

Ahoj holky,
tento víkend se bude konat slibový oheň. Ubytovaní budeme ve vechtrovně na Kornu.
Stejně jako vždy vás na začátku čeká „krátká“ (cca. 10km) tématicky zaměřená cesta bez vedoucích. Kompletní bagáž si ponesete celou dobu s sebou, tak si podle toho i sbalte.
S sebou si vezměte kroj (už na cestu – do vlaku), klasickou výbavu na výpravu, určitě NEZAPOMEŇTE NA ČELOVKU A REFLEXNÍ PÁSKY A OBLEČENÍ (chvíli se půjde i po silnici), ideální je i orientační smysl.
S sebou: Oblečení na ven si vezměte i takové, aby vám nevadilo, když o něj přijdete ;-). Věci si sbalte jen ty, které budete považovat za nepostradatelné, přibalte kroj, hygienu, spacák, plavky, ručník, vlastní pití, zápisník s tužkou a víc potřeba nebude. Na základně máme jak nádobí na vaření, tak matrace, na kterých se pohodlně spí, takže ani karimatka, ani ešus nebudou potřeba – každého kila navíc budete litovat.
Nezapomeňte si také svačinu na cestu – počítejte s dobou cesty minimálně 2,5 hodiny. A pokud dorazíte do cíle, bude čekat lákavá možnost spánku.
Nezapomeňte se přihlásit.
Sraz na akci je v klubovně v 17:00. Vedení u srazu nebude, půjdete samostatně.
Návrat je plánovaný taktéž do klubovny, v neděli do 16:30.
Cena akce: 350,-