Valná hromada 26. – 28. 11.

Ahoj holky,
tento víkend se bude konat valná hromada, kterou budeme mít na Kornu.
Kromě ohně, který k valné hromadě patří, budeme mít i další program. Jedním z témat bude jeskyňaření o které více z vás projevilo zájem. Budeme si zkoušet techniku lezení na laně nejprve na trenažéru a komu to půjde a bude chtít, toho bychom vzali i do blízké jeskyně.
Sraz: pátek 17:30 Hlavní nádraží (pod cedulemi s odjezdy v přízemí)
Návrat: neděle 17:00 do klubovny
S sebou: spacák, pyžamo, spodní prádlo, ponožky (+ 1x tlusté), kroj + šátek (kdo má), oblečení dovnitř (přezuvky občas výhodou), oblečení ven, plavky, ručník, hygiena, bunda, tužka, zápisník, propiska, lítačka, oblečení do jeskyní (něco, co se zašpiní bahnem – ideální je overal/montérky, lze použít i staré oblečení), čelovka!!, 300,- Kč

Zároveň bychom vzhledem k aktuální situaci a zkušenostem jiných oddílů v předchozích týdnech, bychom byli rádi, kdyby co nejvíce členek, které pojedou, mělo udělaný PCR test. Jednomu oddílu se takto povedlo odchytit 3 pozitivní členy, kteří by bez testu na akci jeli. Účast na akci tímto nepodmiňujeme, přesto bychom byli rádi, kdyby každý, kdo může, test měl.