Vánoční besídka Lensedly 14.-15.12.2019

Letošní vánoční besídka přístavu je výjezdní ze soboty na neděli. Konat se bude v hasičském sále v Lensedlech, kde také přespíme. Večer po nácvicích si navzájem předvedeme hrané scénky, ochutnáme cukroví a na konec si rozdáme dárečky – většinou stačí i malá pozornost.
Sraz je v sobotu v 8:00 v klubovně.
Návrat je v neděli v 17:00 do klubovny.
S sebou si vezměte spacák, karimatku, věci na převlečení na ven, dobré boty, kroj!!, domluvené rekvizity a kostýmy, ešus, lžíci, nožík, hrníček, baterku, ručník, něco do společného občerstvení (cukroví, pití, slané …), jedlou (pro zvířátka) ozdobu na stromeček, svačinu na sobotní dopoledne, přezutí do sálu, dárečky pro kamarády zabalené a popsané (oddíl a jméno či přezdívka), 250,- Kč. Zabalit do batohu na záda na trasu cca. 3 km.