Rádcovský kurz 8.-10. 11. 2019

Ahoj holky,
tento víkend se bude konat okresní rádcovský kurz, který je pro účastníky 13+. Akce se bude konat ve skautské základně v obci Desná v Jizerských horách.

S sebou mějte věci jako na běžnou výpravu a k tomu kroj, zápisník, psací potřeby, outdoorové oblečení a vybavení do terénu, věci na převlečení, spacák a ložní prádlo, hygienické potřeby, nůž, uzlovačku, KPZ, lékárničku, skautskou stezku, přezůvky, 400,-.
Na páteční večer přivezte vklad do společné večeře. Například co ti chutná? Co chceš aby ochutnali ostatní? Přivezte pro sebe a taky něco navíc pro ostatní.
ODJEZD: pátek 08.11. v 16:30, Praha – Černý Most, u kašny (pak přesun na autobusové nádraží, stanoviště č. 3)
NÁVRAT: neděle 10.11. v 18:35, Praha – Černý Most

Pokud máte pocit, že jste zažily nějakou mimořádnou družinovou akci (nikoliv schůzku), připravte si o ní krátké popovídání.

Pro přihlášení prosím vyplňte tento dotazník: