Tábor Warta 28.6.- 14.7. 2019

Sraz: Pátek 28. 6. v 17:00 na Hl. n. dole pod cedulí v hale (Sc 515 Pendolino 17:41)
Návrat: (pozor, změna příjezdu):  neděle 14.7.2019 11:23 Praha hl.n. (LE 400)

S sebou: věci dle seznamu, na který byl v mailu odkaz, přihlášku, bezinfekčnost (kdo nepřinesl originál), večeři + snídani (opravdové jídlo, ne sladkosti, bonbony či jiné nesmysly), pití 2 l, na sobě kroj, skautskou průkazku (kdo má), občanský průkaz/cestovní pas, kartičku pojištěnce originál.

Pokud někdo ještě nezaplatil tábor (viz pokyny v mailu k táboru z května), učiňte tak neprodleně na účet!!!

Sandály ani kroksy nejsou vodní boty – mějte pořádné tenisky/plátěnky s pevnou špičkou i patou, neoprenové boty na tábor neberte – shnijí vám nohy.Spacák, mikinu a tepláky nebalte na dno loďáku (jedeme přes noc). Prosíme rodiče i členy oddílu, aby měli rozum a plyšáky, polštářky a podobné zbytné věci nechali doma. Kdo bude mít nadměrný loďák, budeme na srazu kontrolovat, že má opravdu jen věci dle seznamu. Když je loďák moc plný, nejde pořádně zabalit a pak je to všechno stále mokré, nevejde se do lodí. Holky by se měly vejít do 60l loďáku (kdo má větší, tak ekvivalent objemu cca 55 l). Dále připomínáme, že podle platných pravidel ve 4. přístavu, daných naší zodpovědností za dětské členy oddílu, není možné brát s sebou mobilní telefony na tábor. Mobilní telefony mají kormidelníci a vedení (kdyby bylo potřeba něco zařizovat) a na mobilní telefon Vojty (+420 604 354 198) je možné psát sms v případně nutnosti (volat jen v nouzi – většinou nebude mobil zapnutý).