Pyžama párty a aquapark 4.- 6. 10. (Kačky + Želvičky)

Tak co, už se těšíte? Pyžama párty už je za dveřmi, a tak přidáváme pár informací.

Od pátečního večera až do toho sobotního bude program probíhat společně pro Kačky i Želvy, na neděli si potom program rozdělíme.

Co nás tentokrát čeká? Budeme si hrát, tancovat, zpívat, povídat, blbnout, jíst, pít, skákat, ale taky plavat, potápět se, klouzat, chodit, smát se, vyrábět a spoustu dalších věcí!
Pokud máte písničku, která by určitě měla zaznít, napište do komentářů, která by to měla být!
Sraz: pá 4. 10. v 17:45 v klubovně (začátek mejdanu v 18:00, na nikoho nečekáme 🙂
Konec: ne 6. 10. v 16:00 v klubovně
Cena: 300,-
S sebou: pyžamo :), spacák (příp. se dá zapůjčit v klubovně), převlečení „na doma“, plavky, ručník, (rukávky), převlečení na běhání venku, dobrovolný příspěvek do občerstvení na páteční večer
Vše sbaleno klidně do cestovní tašky, nebudeme se nikam přemisťovat + batůžek na cestu do bazénu!

!!! Holky, které s námi loni nezdobily lžičku, si vezmou lžíci, kterou chtějí potom vozit na akce a která může být vylepšena!!! 🙂