28.9. – závod Napříč Prahou přes tři jezy

Tento pátek se uskuteční tradiční závod Napříč Prahou přes tři jezy. Jedná se o závod pramic na Vltavě. Tuto akci již řadu let spolupořádáme a opět bychom uvítali pomocníky z řad rodičů v cíli závodu.
Start závodu je na Císařské louce, sraz je tedy buď v 7:00 v klubovně nebo v 8:00 v loděnici na Zlíchově, příslušné místo zaškrtněte prosím v doodle tabulce.
!!Do tabulky se prosím zapište, i když vůbec nepřijdete!! (zašktněte příslušné okénko)
Konec akce je cca ve 14:00 na Štvanici (dle vyhlášení výsledků), nicméně budeme ještě vozit lodě a věci do klubovny/loděnice a uvítali bychom vaší pomoc, konec akce tedy může být i později.
S sebou mějte !!kroj + šátek!!, převlečení na vodu – bude chladno, hodí se proto i termoprádlo a šusťáková bunda, pevnou obuv jako boty do vody, 50,-Kč startovné a případně malou svačinu (oběd pro závodníky zajištěn).