Zvelebování Korna (25.) 26.8.- 2.9.2018

Přihlašování na Doodlu

Zvelebování je tradiční akce, kdy poslední týden prázdnin zvelebujeme naši základnu v Českém krasu, občas lezeme na skály, lezeme do jeskyň (overal s sebou), koupeme se v Berounce, atp. Je možné po domluvě přijet a odjet kdykoliv v průběhu týdne. Letos v sobotu 25.8. budeme na Křížku demontovat starou kuchyň, tj. na Korno pojedeme až v neděli, ale je možné přijít už v sobotu na Křížek pomoci a přespat. Cena je 700,- za celý pobyt nebo 100 za den. Letos také budeme testovat 3 jídla do připravovaného vydání skautské kuchařky, tak kroje a šátky s sebou (máme to nafotit).

Sraz: Sobota 25.8. od 9:00 nebo neděle 26.8. v 9:00 v klubovně

Návrat: Neděle 2.9. v cca 17 hodin do klubovny nebo dle potřeby.

S sebou: Kroj a krojový šátek, spacák, pracovní oblečení, plavky, ručník, hygienu, věci na lezení, do jeskyň, 700 Kč na celý pobyt nebo 100,- na den, svačinu. Stezky s sebou, budeme plnit. Mobil povolen. Informace Cedník (732 131 483).