Vánoční besídka v Pardubicích 15.-17.12.

Letošní vánoční besídka přístavu je výjezdní přes celý víkend. Konat se bude ve skautské základně v Pardubicích. V sobotu večer po nácvicích si navzájem předvedeme hrané scénky, ochutnáme cukroví a na konec si rozdáme dárečky – většinou stačí i malá pozornost.
Sraz je v pátek v 17:30 na Hlavní nádraží pod cedulí s odjezdy
Návrat je v neděli v 16:40 opět na Hlavní nádraží pod cedulí s odjezdy
S sebou si vezměte spacák, karimatku, věci na převlečení na ven, dobré boty, kroj!!, domluvené rekvizity a kostýmy, nožík, hrníček, baterku, ručník, něco do společného občerstvení (cukroví, pití, slané …), večeři na páteční večer, přezutí do sálu, dárečky pro kamarády zabalené a popsané (oddíl a jméno či přezdívka), 400,-, zabaleno v batohu tak, aby zvládly ujít ještě 2-3 km od nádraží v Pardubicích.

Valná hromada v Rožmitále pod Třemšínem 16.–⁠19.11

O prodlouženém víkendu 16.–⁠19.11. se vydáme na valnou hromadu do Rožmitálu pod Třemšínem. Jelikož nám předpověď počasí moc nepřeje přibalte si s sebou teplé oblečení a pláštěnku.

Sraz: Čtvrtek 16.11. v 17:00 na Smíchovském nádraží –⁠ odkaz na mapu zde.

S sebou: 400 Kč, pláštěnku, čtvrteční večeři, spacák, karimatku, plavky, kroj a zbytek podle seznamu.

Návrat: Neděle 19.11. v 15:00 na Smíchovském nádraží

Bazén v neděli 5.11.

Ahoj,
o víkendu v neděli nás čeká první bazén z naší přístavní série.
Sraz ve 12:00 v klubovně nebo ideálně ve 12:55 před bazénem ČZU v Suchdole. Odkaz na mapu zde.
S sebou mějte určitě plavky, ručník, mýdlo, igelitku na mokré věci a čisté volné triko. Co se dále hodí jsou plavecké brýle, plavecká čepice, župan nebo žabky, kdo má, může si vzít i masku, ploutve a šnorchl. Cena je 50 Kč (mějte prosím ideálně přesně).
Konec v cca 15:00 – 15:10 před bazénem ČZU v Suchdole

Viki a Nely čekatelská akce ve Vlašimi

O víkendu 29.8-1.10. se vydáme na první akci tohoto školního roku, která je zároveň čekatelskou akcí Nely s Viki. Je to jedna z věci, kterou musí zorganizovat, aby si splnily kurz a mohly vézt oddíl, takže doufáme, že pojede, co nejvíce holek. Prosím přihlaste se co nejdřív přes Levitio.

Sraz: v pátek ve 15:00 v klubovně, pro ty co nebudou na páteční akci

Návrat: v neděli v 17:00 do klubovny

S sebou: věci podle seznamu na víkendy, kroj, lítačka, spacák, karimatka, plavky

Cena akce: 300 Kč