Schůzka 4.6.

Ahoj holky!
Na středeční schůzku si s sebou vezměte nějaké oblečení na ušpinění a pokud možno také nějaké ztvrdlé pečivo. Budeme totiž kromě jiného stříhat ovečky, aby se nám v létě neuvařily pod náporem sluníčka.

Schůzka 28.5.

Ahoj,
tuto středu bude netradiční schůzka. Obrátila se na nás ČT a ústředí Junáka, jestli bychom nebyli ochotní se zúčastnit natáčení reportáže o skautech. My jim vyšli vstříc, a proto se uskuteční tuto středu (28.5.) od 16:00 natáčení. Prosím tedy všechny Kačky, aby přišly na Křížek ve sportovním oblečení a s krojovým ŠÁTKEM!. Budete mít normální schůzku, jen se vás možná občas někdo na něco zeptá (např. co vás baví na skautu).
Reportáž je pro pořad Události, tj. pro hlavni zprávy České televize. Doufám, že tuto středu přijdete v hojném počtu .

A ještě jedno připomenutí: Nezapomeňte, že je třeba odevzdat přihlášky na tábor .

Schůzka 7.5. v loděnici

Ahoj holky,
připomínáme, že schůzka bude tento týden v loděnici na Zlíchově (zastávka Lihovar). Sraz je v 17:15 přímo u loděnice. Případně v 16:30 v klubovně, odkud pojedou kormidelnice.
Konec loděnice je v 18:30 v loděnici, nebo v 19:15 v klubovně.
S sebou si nezapomeňte vzít vodní boty a převlečení na vodu včetně ponožek a spodního prádla + ručník (koupání sice není v plánu, ale když se loďka převrhne …). Svačina se většinou také hodí.

Focení na schůzce 22.1.

Ahoj!
Během následující středeční schůzky se budeme fotit kvůli skautským průkazkám a zároveň abychom měli i nějaké pěkné nové fotky do kroniky . Dorazte proto v co nejhojnějším počtu. Pokud byste věděly, že nemůžete přijít, tak se prosím nechte od někoho vyfotit – tak, aby z fotky šla udělat průkazová fotografie – pohled do objektivu zepředu a za vámi nějaké jednobarevné (nejlépe bílé) pozadí. Takže rozhodně ne „profilovky“ typu „fotím se sama na FB“ . A fotku nám pošlete na mail.
Pokud by někomu nebylo jasné, k čemu taková průkazka je, může se inspirovat zde. A pro ty, kteří nemají kartu ISIC může sloužit jako potvrzení o studiu!

Bazén sobota 18.1.

V sobotu se koná další bazén, který bude tentokrát na 2 hodiny (od 14:00 do 16:00).
Jako vždy je možné plavat, dovádět, cvičit na lodích, nebo se, v případě starších členek, potápět.
Sraz: sobota 12:30 v klubovně (popř. v 9:00 na brigádu)
Návrat: sobota 17:30 do klubovny
S sebou: plavky, mýdlo, ručník, 70,- Kč

Vánoční koncert na Křížku – Aktualizován termín

Ahoj,
potřebovali bychom vědět, jestli by někdo z vás byl ochotný hrát na vánočním koncertě na Křížku. Zatím se z přístavu přihlásilo jen velmi málo lidí a od Kaček, co já vím, nikdo. Jsem si jistý, že se mezi vámi určitě najdou takové, které by mohly něco zahrát (na piáno v klubovně na schůzkách hrajete skoro pořád, tak se jen blýsknout před pár dalšími lidmi, než jen před Kačkami ), nebo třeba zazpívat. Samozřejmě se dá kombinovat hraní na hudební nástroj a zpěv. Krom hraní na nástroje a zpěvu se už v minulých letech objevily i taneční prvky, takže ti, co tančí se také nemusí stydět .
Tak se nebojte a přihlaste se prosím. Spousta z vás hraje, tak se přijďte ukázat.
A ještě abychom nezapomněli. Koncert se koná v pátek 20.12.2013 v 18:00!