Spolumat.cz

Ač je následující oznámení užitečnější těm, jimž už bylo 18 let, nemůžeme vám neříct o novém projektu, který se právě rozjíždí. Jde totiž o dobrou věc, a info o dobrých věcech se má šířit. O co tedy jde?baner_big-300x199  Když otevřete stránky Spolumat.cz, otevře se vám možnost nabídnout doprovod na společenské akce těm, kteří by rádi někam vyrazili, ale něco jim v tom mírně brání (např. vozík, jehož symbol je v logu, překážek je ale pro různé lidi celá škála). Přitom stačí málo, aby nikdo nemusel zůstat doma – všechno podstatné najdete na webu.

Kromě toho, tým tohoto projektu je protkán skauty! Takže. Mrkněte tam, ukažte to doma, kamarádům, starším sourozencům, řekněte to ve škole, zkrátka kde vás napadne. A třeba společně někam vyražte 🙂