23.9. – Lakrosový turnaj O Vykopávku a trénink na Tři jezy

V sobotu 23.9. se souběžně uskuteční dvě akce.
Tou první je dětský lakrosový turnaj O vykopávku. Turnaj je vhodný jak pro všechny zkušenější hráčky lakrosu,  tak ale i začátečnice. Horní věková hranice je 15 let (nesmí ti být 16 let v době konání turnaje), spodní hranice není omezena.
S sebou si vezmi sportovní oblečení či dres (pokud nemáš, půjčíš si), sportovní obuv (ideálně kopačky), lakrosku (kdo má), tenisák, jídlo a pití, startovné 50,-
Sraz je v sobotu 23.9. v 7:30 v klubovně nebo v 8:30 na hřišti ZŠ Chaplinova na Barrandově.
Návrat je v 18:00 do klubovny.

Kdo by nechtěl na turnaj, může s námi v klubovně lepit a opravovat lodě a pokud nás bude dostatek, budeme v loděnici trénovat a ladit formu na tradiční závod Prahou přes Tři jezy, který se uskuteční ve čtvrtek 28.9.
Sraz je v sobotu v 9:00 v klubovně, konec do 17:00 tamtéž, či dříve v loděnici na Zlíchově.
S sebou si nezapomeňte pracovní oblečení, které si můžete ušpinit a zničit (budeme lepit), věci na vodu – rozhodně však nezapomeňte na dlouhé kalhoty, vodní boty a bundu proti větru a dešti, jídlo na celý den.