Schůzka 7.6.2017 – natáčení na Křížku

Ahoj holky,
nejbližší schůzka bude nakonec v klubovně. Na Křížku v klubovně bude natáčet propagační video se skauty a je potřeba, abychom tam v době schůzky byli. Proto prosím všechny z vás, které mohou, aby normálně dorazily na schůzku (nejlépe bez zpoždění), abychom natočili i něco pěkného.
Nicméně vzhledem k tomu, že máme v areálu klubovny i horostěnu, nahradíme boulder alespoň tou. A vezměte si takové sportovní oblečení, abyste mohly v pohodě lézt, běhat a blbnout. Když už máme být na propagačním videu, tak ať to stojí za to!
Schůzka tedy bude klasicky v klubovně od 17:00 do 19:00.

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.