Archiv rubriky: Do It Yourself

Jak jsme pekly muffiny (+ recept)

Na schůzce 27. 3. 2014 jsme si upekly čokoládové muffiny. V článku níž si můžete přečíst, jak to dopadlo, podle jakého receptu jsme tvořily a také tam najdete odkaz na fotky z celé schůzky!

Rubriky: Akce, Do It Yourself, Minulé akce | Napsat komentář

Náramné náramky – díl 2.

Sice máme leden, tedy období posledních pololetních testů a zachraňování známek na poslední chvíli, komu by se ale chtělo sedět pořád jen nad učením, že? Proto pro vás máme další tvořivé tipy, opět na náramky. Tentokrát budeme recyklovat pet lahve! 

Rubriky: Do It Yourself, Zaujalo nás | Napsat komentář

Náramné náramky – díl 1.

Tak zas jednou Rejže brouzdala ve vodách internetu a objevila super náramky.Pro jejich výrobu budete potřebovat jen dvě věci a ještě si procvičíte liščí smyčku!

Rubriky: Do It Yourself | 1 komentář

Duhová spirálová batika

Už jsme párkrát batikovali, a tak všechny víte, že když se zmuchlá tričko, převáže se pevně provázkem a uvaří v barvě, vznikne na něm více či méně náhodný vzorek. Jak ale na vícebarevnou a dokonce spirálovou batiku? Mrkněte na video.

Rubriky: Do It Yourself | 1 komentář

Inspirace pro nail art

 Já nevím jak vy, ale já si ráda lakuju nehty. Mám spousty barev, laků s rozličnými efekty, znám i různé techniky. Přesto mi často dojdou nápady, co nového si na ty nehty „napatlat“. A přesně to je okamžik, kdy se … Celý příspěvek

Rubriky: Do It Yourself | Napsat komentář

Laky jenom na nehty?

Galerie obsahuje celkem 3 obrázky.

Pletou se ti klíče na kroužku a plastové rozlišováky nic nevydrží? Sponky prodávají buď fádně černé, nebo ve vydání pro šestileté, a nemůžeš si vybrat? Nebo tě už omrzel šperk v té barvě, ve které ho máš, ale kdyby se … Celý příspěvek

Další galerie | 1 komentář