Tábor Otava 2017

Na tábor letos jedeme 1. – 16. 7. 2017 a cena je stejná, jako loni – 3300,- Kč. Do 19. 6. 2017 prosíme o zaplacení nevratné zálohy 1500,-. V případě potíží s platbou dejte prosím co nejdříve vědět.
Holky by s sebou určitě měly mít kartičku zdravotní pojišťovny, případně její kopii.

Prosíme, pokud by se náhodou vyskytla nutnost odjet z tábora dříve (jen v krajní nouzi a kolizi s jinou táborovou akcí), dejte nám co nejdříve vědět, abychom věděli, kolik materiálu (lodě, pádla, stany, atp.) vzít.

V tomto odkazu je přihláška na tábor a můžete stáhnout i informace k táboru. U přihlášky je bezinfekčnost, TU PROSÍM NEODDĚLUJTE A VYPLNĚNOU VRAŤTE ZPĚT s přihláškou. Kdyby vaše dítě onemocnělo, my ji zahodíme sami (často se stává, že bezinfekčnost rodiče nechají doma, proto nám ji dejte hned s přihláškou).

Budete-li platit zálohu, případně celý poplatek na účet, koukněte se prosím zde na správné specifické a variabilní symboly. Pokud pokud budete potřebovat tábor zaplatit fakturou, ozvěte se prosím, abychom vše mohli připravit.

Prosíme, nedávejte holkám víc věcí, než je napsáno v informacích. Polovinu věcí holky většinou nevyužijí a navíc musejí své věci unést na vlak a z vlaku samy! (A také je sbalit vodotěsně do lodi…) Při přenášení jezů a přehrad se pak zbytečnosti opravdu pronesou… Kdo byl na Vltavě, může si vzpomenout na České Vrbné.

Pokud byste pořizovali nové lodní pytle, mají smysl pouze velikosti 60l a 80l. Do menšího se nic nesbalí a větší už se nám nepodaří dostat do lodí. A nezapomeňte, že to, co se sbalí doma tak akorát, na vodě nabobtná do obřích rozměrů a nikam se to nevejde.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se neváhejte na nás obrátit.