Schůzka 10.9.2014

Ahoj,
jak jsme již předesílali na první schůzce, nyní se sejdeme v loděnici. Tak si s sebou nezapomeňte vzít kompletní převlečení na vodu (triko, mikinu, kalhoty, ponožky, boty a náhradní spodní prádlo). A nezapomeňte, že vodní boty nejsou sandály, nebo jiná obuv, která není pevná.
Také si s sebou vezměte svačinu, po vodě vždy vyhládne.
Sraz je pro všechny v 16:20 v klubovně, odkud si budete brát pádla a vesty. Kdyby náhodou některá z vás nestíhala, tak nám dejte vědět, že dorazíte přímo do loděnice (do 17:00).
Konec schůzky je plánován na 18:30, tudíž návrat do klubovny je v 19:00.
Pro ty, které by se chtěly ujistit, kde máme loděnici, tak zde je odkaz.

Nad tímto přemýšlí “Schůzka 10.9.2014

• 10.9.2014 na 14:41
    Permalink

Ahoj pardon ale já nemůžu přijít, nemám totiž žádné vodní boty ani tenisky kterých by mi bylo ,,líto,, . Řekla bych vám to dřív ale nemůžu od začátku prázdnin kloudně nacházet tyhle stránky takže jsem o tom nevěděla. Omlouvám se. ale příští týden přijdu. Sju :-/