Sázavské pádlo 4.-6. 5.

Tradiční prestižní závod vodáckých oddílů konaný na řece Sázavě, spát budeme ve stanech v kempu v Pikovicích. Vlastní akce – tedy závody se konají o víkendu, nicméně je možno zůstat s ostatními oddíly až do úterý. Pokud někdo nemá v pondělí ředitelské volno a chtěl by na Sázavě zůstat, můžeme napsat žádost o uvolnění z vyučování. Vedení Kaček od neděle večer nebude přítomno a oddílová akce tedy končí v neděli večer.
Na akci se prosím přihlašte ZDE, abychom věděli přesné počty lodí, vest a pádel a předvším stanů :).

Sraz je v  pátek  4.6. v 16:30 na Hlavním nádraží pod tabulí s odjezdy (jedeme společně s Racky, hlaste se prosím u Hondzika).
S sebou si vezměte spacák, karimatku, kroj!!!, převlečení na vodu (dlouhé kalhoty, šusťačku a pevné boty na vodu) i do lesa/do kempu, věci na spaní, ešus, lžíci, nožík, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, baterku, plavky, ručník, hygienu, 300,- Kč (+ na každý další den 100,- Kč).  Malý batůžek se svačinou na páteční odpoledne/večer mějte zvlášť.
Návrat bude v neděli v 16:35 na Hlavní nádraží, pokud zůstanete do úterý, návrat je v 17:00 do klubovny.