Červený Hrádek – setkání oddílů Prahy 3

Jako každý rok nás čeká okresní setkání všech skautských oddílů působících na Praze 3, jako již tradičně se sejdeme na Červeném Hrádku u Sedlčan. Čeká na vás pestrý program po celý víkend, během kterého poznáte a seznámíte se se stejně starými skauty a skautkami ze Žižkova, v rámci družin a oddílu na vás také čeká tradiční závod o putovní Žižkův štít.
S sebou si vezměte spacák a karimatku, věci na spaní (spát budeme ve stanu, tak s tím počítejte při výběru oblečení), sportovní oblečení do lesa i na louku, pevnou a sportovní obuv, KROJ!!!, plavky, hygienu, ručník, ešus/misku, lžici, hrníček, KPZ, zápisník, tužku, uzlovačku, nožík, baterku a  jídlo na páteční večeři.
Sraz je v pátek v 18:00 na Hlavním nádraží (pod tabulí s odjezdy), návrat v neděli v 18:00 do klubovny (po domluvě je možné odpojit se i dříve).
Cena je 250,-.

Nezapomeňte se přihlásit na doodle zde.