Slibový oheň 23.-25.3.2018

Ahoj holky,
tento víkend se bude stejně jako v předchozích letech konat slibový oheň, který bude probíhat ve vechtrovně na Kornu.
Stejně jako vždy vás na začátku čeká „krátká“ (cca. 10km) tematicky zaměřená cesta. Kompletní bagáž si ponesete celou dobu s sebou, tak si podle toho i sbalte.
S sebou si vezměte kroj (už na cestu – do vlaku), klasickou výbavu na výpravu, určitě NEZAPOMEŇTE NA ČELOVKU A REFLEXNÍ PÁSKY A OBLEČENÍ (Chvíli se půjde i po silnici), ideální je i orientační smysl. Oblečení na ven si vezměte i takové, aby vám nevadilo, když o něj přijdete ;-). Věci si sbalte jen ty,které budete považovat za nepostradatelné, přibalte kroj, hygienu, stezku, spacák a víc potřeba nebude. Na základně máme jak nádobí na vaření, tak matrace, na kterých se pohodlně spí, takže ani karimatka, ani ešus nebudou potřeba – každého kila navíc budete litovat.
Nezapomeňte si také svačinu na cestu – počítejte s dobou cesty minimálně 2,5 hodiny (po cestě autobusem). A pokud dorazíte do cíle, bude čekat lákavá možnost spánku.
Ty z vás, které budou slibovat, si nepotřebují kromě stezky, odvahy a dobré paměti brát nic speciálního navíc.
Nezapomeňte se přihlásit.
Sraz na akci je v klubovně v 17:00. Vedení u srazu nebude, půjdete samostatně.
Návrat je plánovaný taktéž do klubovny, v neděli v 16:00.
Cena akce: 350,-