Prahou plnou strašidel 13.1.2018 a bruslení 14.1.2018

Letos se znovu účastníme tradičního závodu Prahou plnou strašidel. Soutěží se v tříčlenných hlídkách v oblasti Malé strany a Starého města. Každá hlídka by měla mít jedny hodinky a jeden mobilní telefon. Pokud máte doma nějaký dobrý plán centra Prahy s rejstříkem ulic, vezměte si ho sebou, ale mapku dostanete od nás. Závod je určen ve zjednodušené formě i pro veřejnost (zejména rodiče s dětmi), všichni jsou zváni. Na místě bude možné zakoupit nějaké malé občerstvení, teplý čaj je zdarma. Bližší informace na www.strasidla.net. Pro Kačky bude akce končit v Tyršově domě na Malé Straně, vedení se jako pořadatelé pravděpodobně zdrží.
S sebou mějte zápisník se šiframi, tužku, teplé oblečení a boty, rukavice, svačinu, 30,- Kč startovné (+ nějaké malé kapesné), hodinky, případně mobil.
Sraz je v sobotu ve 12:30 v klubovně.
Konec je v sobotu v 19:30 v Tyršově domě. Není možné přespávat v klubovně, je úplně plná.

Jelikož se na nedělní akci přihlásili pouze 4 členky a všechny se do sobotního večera odhlásily, akce se ruší!!
V neděli pojedeme pražským semmeringem do Jinonic, nebo o trochu dále, a zpět bychom vyrazili pěšky.
S sebou mějte teplé oblečení, svačinu (klidně větší) a teplé pití, Lítačku, či podobný průkaz na dopravu a pro jistotu i 40,- na jízdné, kdyby se vyskytly problémy. A samozřejmě dobrou obuv.
Sraz je v 10:40 na Hlavním nádraží pod tabulí s odjezdy.
Návrat je nejpozději v 15:30 pravděpodobně na Náměstí Republiky.