Vánoční besídka 16.12.2017 a Pátek třináctého 17.12.2017

Vánoční besídka
Vánoční setkání všech oddílů našeho přístavu je zároveň povinná prosincová akce. Letos bude jednodenní v Praze v Sokolovně v Hostivaři.
S sebou mějte !!Kroj!!, převlečení a rekvizity na naše vystoupení, přezutí, hrneček na pití, nějaký příspěvek do společného občerstvení (cukroví, slané pochutiny, pití, ovoce, zeleninu, pečivo, pomazánky atd.), dárečky pro kamarády zabalené a popsané (oddíl a jméno či přezdívka).
Sraz je v sobotu ve 14:00 v klubovně nebo v 15:00 v Sokolovně (U Branek 674/7, Praha 10-Hostivař). Kdo by jel až do sokolovny, musí dát vědět někomu z vedení.
Návrat je v sobotu v 19:45 do klubovny (besídka skončí v Hostivaři do 19:00). Je možné odcházet přímo od sokolovny.

Pátek třináctého
Jedná se o soutěž 2-3 členných družstev v poskytování první pomoci a vodní záchraně. Akci pořádá Vodní záchranná služba a kromě vlastního soutěžení se tu bude možné i něco naučit a odkoukat. Zájemci se mohou hlásit ZDE. S sebou mějte věci do bazénu.
Sraz je v neděli ve 12:30 v klubovně nebo ve 13:30 před bazénem Suchdol.
Návrat je v neděli v 18:00 do klubovny.