Napříč Prahou přes tři jezy 28.9.2017

Tento čtvrtek se uskuteční tradiční závod Napříč Prahou přes tři jezy. Jedná se o závod pramic na Vltavě. Tuto akci již řadu let spolupořádáme a opět bychom uvítali pomocníky z řad rodičů v cíli závodu.
S sebou mějte !!kroj!!, převlečení na vodu (včetně dostatečně pevné obuvi), 60,-Kč startovné.
Sraz je ve čtvrtek v 7:00 v klubovně (případně po !!telefonické dohodě s Vojtou!! v 8:00 v loděnici Zlíchov). Jednotlivci, kteří přijdou pomáhat s nakládáním věcí do cíle a na start, mohou v klubovně přespat.
Závod končí vyhlášením výsledků na Štvanici okolo 14:00. Poté budeme ještě uklízet věci, které patří do klubovny a do loděnice. Proto prosím počítejte s tím, že konec akce nemusí být ve 14:00, ale může se protáhnout i na později.