Schůzka v loděnici 27.9.2017

Ahoj holky,
jak jsme říkali na poslední schůzce, ta příští je v loděnici. Budeme trénovat na pramicích a jedná se hlavně o nácvik pádlování na 3 jezy.
Sraz je buď přímo na místě v 17:00 (zde je mapa s označením, kde je loděnice), nebo na zastávce MHD „Lihovar“ v 16:55. Nejjednodušší cesta z klubovny (ze Žižkova) je jet kteroukoliv tramvají buď na Můstek, nebo na Masarykovo nádraží. Tam přestoupit na metro B a vydat se na Smíchovské nádraží, kde stačí nastoupit do kteréhokoliv autobusu a vystoupit na první zastávce (Lihovar). Odtud už je jednoduché dostat se podle mapky přímo do loděnice.
Kormidelnice jsou ochotné jet s těmi, které samy netrefí, z klubovny až na místo. Sraz je v klubovně nejpozději do 16:30.