Pochod Praha – Prčice 20.5.2017

Jako každoročně akci spolupořádáme a budeme pomáhat v cíli pochodu. Dopoledne absolvujeme krátkou trasu – 23 km. Lze jet autobusem rovnou do Prčice, kde je potřeba pomáhat s přípravou cíle. Vrátíme se pořadatelským autobusem až poměrně pozdě večer. Druhý den je možné jít na lakrosový turnaj. Pokud by někdo chtěl, tak je doporučeno vzít si věci na lakros sebou a přespat v klubovně.
S sebou: Dobré boty na pochod, oblečení i do deště, pořadatelské tričko (kdo má z minulých ročníků), svačinu a pití na cestu.
Sraz je v pátek po 17:00 nebo v sobotu v 6:45 v klubovně.

• Kdo chce nejprve jít trasu (jde se z Votic) a poté pomáhat v cíli, musí být v 6:45 v klubovně, aby stihnul odjezd autobusu v 7:00. Autobus bude stát v Olšanské ulici.
  • Kdo bude chtít rovnou od začátku pomáhat, musí stihnout autobus, který bude na náměstí Jiřího z Poděbrad a odjíždí též v 7:00.

Návrat je v sobotu ve 21-22:00 do klubovny (je zde možné spát do nedělního turnaje).