Slibový oheň 31.3.-2.4

Ahoj holky,
tento víkend se bude stejně jako loni konat slibový oheň, který bude probíhat ve vechtrovně na Kornu.
Stejně jako v předchozích letech vás na začátku čeká „krátká“ tematicky zaměřená cesta. Letos bude v trochu jiném stylu, než v předchozích letech. I tak ale půjdete s kompletní bagáží.
S sebou si vezměte kroj (už na cestu – do vlaku), klasickou výbavu na výpravu, určitě NEZAPOMEŇTE NA ČELOVKU A REFLEXNÍ PÁSKY A OBLEČENÍ (půjde se i po silnici), ideální je i orientační smysl. Oblečení na ven si vezměte i takové, aby vám nevadilo, když o něj přijdete ;-). Věci si vezměte jen ty,které budete považovat za nepostradatelné, přibalte kroj, hygienu, stezku, spacák a víc potřeba nebude. Na základně máme jak nádobí na vaření, tak matrace, na kterých se pohodlně spí, takže ani karimatka, ani ešus nebudou potřeba – každého kila navíc budete litovat.
Nezapomeňte si také svačinu na cestu – počítejte s dobou cesty minimálně 2,5 hodiny (po cestě vlakem). A pokud dorazíte do cíle, bude čekat lákavá možnost spánku.
Ty z vás, které budou slibovat, si nepotřebují kromě stezky, odvahy a dobré paměti brát nic speciálního navíc.
Sraz na akci je v klubovně v 17:00. Vedení u srazu nebude, půjdete samostatně.
Návrat je plánovaný taktéž do klubovny, v neděli v 16:00.
Cena akce: 350,-